Rozpis zápasov EXTRALIGY 2015/2016

13.07.2015 20:58

Vylosovanie EXTRALIGY -

 

 

Round 1 on 2015/10/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Strelec Devinska Nova Ves   SK Prakovce   :  
2   SK Dunajska Streda   TJ Slavia UPJS Kosice   :  
3   REINTER Humenne   SK Slovan Bratislava B   :  
4   SKM Angelus Stara Lubovna   SK Slovan Bratislava A   :  
5   SKS Dubnica nad Vahom   TJ INBST Dunajov   :  
6   Liptovska sachova skola   SK Caissa Cadca   :  
Round 2 on 2015/10/11 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Strelec Devinska Nova Ves   TJ Slavia UPJS Kosice   :  
2   SK Dunajska Streda   SK Prakovce   :  
3   REINTER Humenne   SK Slovan Bratislava A   :  
4   SKM Angelus Stara Lubovna   SK Slovan Bratislava B   :  
5   SKS Dubnica nad Vahom   SK Caissa Cadca   :  
6   Liptovska sachova skola   TJ INBST Dunajov   :  
Round 3 on 2015/11/21 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Slovan Bratislava A   SK Dunajska Streda   :  
2   SK Slovan Bratislava B   SK Strelec Devinska Nova Ves   :  
3   REINTER Humenne   Liptovska sachova skola   :  
4   SKM Angelus Stara Lubovna   SKS Dubnica nad Vahom   :  
5   SK Caissa Cadca   SK Prakovce   :  
6   TJ INBST Dunajov   TJ Slavia UPJS Kosice   :  
Round 4 on 2015/11/22 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Slovan Bratislava A   SK Strelec Devinska Nova Ves   :  
2   SK Slovan Bratislava B   SK Dunajska Streda   :  
3   REINTER Humenne   SKS Dubnica nad Vahom   :  
4   SKM Angelus Stara Lubovna   Liptovska sachova skola   :  
5   SK Caissa Cadca   TJ Slavia UPJS Kosice   :  
6   TJ INBST Dunajov   SK Prakovce   :  
Round 5 on 2016/01/16 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Strelec Devinska Nova Ves   TJ INBST Dunajov   :  
2   SK Dunajska Streda   SK Caissa Cadca   :  
3   TJ Slavia UPJS Kosice   SKM Angelus Stara Lubovna   :  
4   SK Prakovce   REINTER Humenne   :  
5   SK Slovan Bratislava A   Liptovska sachova skola   :  
6   SK Slovan Bratislava B   SKS Dubnica nad Vahom   :  
Round 6 on 2016/01/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Strelec Devinska Nova Ves   SK Caissa Cadca   :  
2   SK Dunajska Streda   TJ INBST Dunajov   :  
3   TJ Slavia UPJS Kosice   REINTER Humenne   :  
4   SK Prakovce   SKM Angelus Stara Lubovna   :  
5   SK Slovan Bratislava A   SKS Dubnica nad Vahom   :  
6   SK Slovan Bratislava B   Liptovska sachova skola   :  
Round 7 on 2016/02/27 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   TJ Slavia UPJS Kosice   SK Slovan Bratislava B   :  
2   SK Prakovce   SK Slovan Bratislava A   :  
3   SKS Dubnica nad Vahom   SK Dunajska Streda   :  
4   Liptovska sachova skola   SK Strelec Devinska Nova Ves   :  
5   SK Caissa Cadca   SKM Angelus Stara Lubovna   :  
6   TJ INBST Dunajov   REINTER Humenne   :  
Round 8 on 2016/02/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   TJ Slavia UPJS Kosice   SK Slovan Bratislava A   :  
2   SK Prakovce   SK Slovan Bratislava B   :  
3   SKS Dubnica nad Vahom   SK Strelec Devinska Nova Ves   :  
4   Liptovska sachova skola   SK Dunajska Streda   :  
5   SK Caissa Cadca   REINTER Humenne   :  
6   TJ INBST Dunajov   SKM Angelus Stara Lubovna   :  
Round 9 on 2016/04/08 at 18:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Strelec Devinska Nova Ves   SK Dunajska Streda   :  
2   REINTER Humenne   SKM Angelus Stara Lubovna   :  
3   TJ Slavia UPJS Kosice   SK Prakovce   :  
4   SKS Dubnica nad Vahom   Liptovska sachova skola   :  
5   SK Slovan Bratislava A   SK Slovan Bratislava B   :  
6   SK Caissa Cadca   TJ INBST Dunajov   :  
Round 10 on 2016/04/09 at 13:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SK Dunajska Streda   SKM Angelus Stara Lubovna   :  
2   SK Strelec Devinska Nova Ves   REINTER Humenne   :  
3   SK Prakovce   Liptovska sachova skola   :  
4   TJ Slavia UPJS Kosice   SKS Dubnica nad Vahom   :  
5   SK Slovan Bratislava B   TJ INBST Dunajov   :  
6   SK Slovan Bratislava A   SK Caissa Cadca   :  
Round 11 on 2016/04/10 at 09:00
No. Team Team Res. : Res.
1   REINTER Humenne   SK Dunajska Streda   :  
2   SKM Angelus Stara Lubovna   SK Strelec Devinska Nova Ves   :  
3   SKS Dubnica nad Vahom   SK Prakovce   :  
4   Liptovska sachova skola   TJ Slavia UPJS Kosice   :  
5   SK Caissa Cadca   SK Slovan Bratislava B   :  
6   TJ INBST Dunajov   SK Slovan Bratislava A   :